Kolejne wzory zaproszeń na I Komunię Św.

Dawno mnie tu nie było, ponieważ zmogła mnie choroba i przez kilka ostatnich dni byłam nie do życia. Robiłam niezbędne minimum, a w zasadzie to nawet jeszcze mniej i mam ogromne wyrzuty sumienia. Między łykaniem kolejnych leków oraz popijaniem okropnych syropów i leków rozpuszczanych w wodzie, robiłam zaproszenia komunijne. Tym razem była pokaźna partia, aż 45 sztuk:

zaproszenia na piewrwszą komunię świętą szybka wysyłka allegro

A kiedy choroba już trochę odpuściła, przygotowałam kolejne wzory zaproszeń. Te dzisiaj powędrowały do Natalki i jej rodziców,  aby mogli na żywo się z nimi zapoznać i wybrać ten projekt, który najbardziej im się spodoba, a kolejne już w mojej głowie i niebawem Wam zaprezentuję.

Zaproszenie na I Komunię allegro

Przy okazji odpiszę otwarcie na jednego maila, w którym autorka (uważam, że koleżanka „po fachu”) pyta, dlaczego moje zaproszenia są tak mało scrapowe? Domyślam się, że chodzi o brak papierów do scrapbookingu i innych typowych ozdób. Przyczyna jest jedna – chodzi o koszty. Wiadomo, że Komunia dziecka to spore obciążenie finansowe dla rodziców, dlatego klienci, którzy się do mnie zgłaszają są pytani o to, do jakiej kwoty zaproszenia mają być wykonane, chyba, że ktoś od razu wybierze któryś mój wzór i z góry wie jaką kwotę na zaproszenia będzie musiał przeznaczyć. Jeżeli robiłabym bardziej skomplikowane wzory, z przeszyciami, z papierami scrapowymi, z dużą ilością dodatków, itd, to cena by wzrosła nie tylko za materiały, ale także za mój czas pracy, a  wtedy cena zaproszenia mogłaby być dla kogoś nie do przyjęcia. Oczywiście jak zgłosi się klient, który zechce zapłacić tak dużo za zaproszenia komunijne, to takie dla niego wykonam :)

A odpowiadając na inne maile, w którym pytana jestem o miejsce sprzedaży moich prac, to z bólem serca muszę przyznać, że sklepu nadal nie ma i nie nam konkretnej daty jego oficjalnego otwarcia. Cały czas trwają prace ze strony twórców skryptu, aby dostosować go do moich potrzeb, a także z naszej strony, aby wyglądał tak jak chcemy. Następnie będzie trzeba  dodawać produkty, więc pewnie też trochę czasu minie, dlatego na razie nadal prowadzę sprzedaż na Allegro (link do moich aukcji znajduje się po lewej stronie). Oczywiście można także składać zamówienia bezpośrednio na maila.

Uwaga!

Kolekcja zaproszeń komunijnych na 2012r. pojawi się w połowie stycznia w sklepie Karteczkowo.

4 myśli nt. „Kolejne wzory zaproszeń na I Komunię Św.

 1. jostek

  hmmm mało scrapowe? dobra scraperka scrapuje na każdym papierze, a wizytówkowe są przecież bardzo ładne.
  Bardzo ciekawe zaproszenia zwłaszcza to ostatnie :)

  Odpowiedz
 2. Kasia Autor wpisu

  Ja się nie lubię nazywać scraperką, bo nią po prostu nie jestem :) Scrapów nie robię, nie tworzę dla swojej przyjemności, tylko głównie komercyjnie, więc nie chcę nawet dorównywać prawdziwym scraperkom z ogromną pasją i wielkim talentem.

  Odpowiedz
 3. Pingback: Zaproszenia na komunię ręcznie robione » Moje karteczkowo...

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>