Dla Babci i Dziadka

Już niedługo będziemy obchodzić święto wszystkich Babć i Dziadków. Karteczkowo na ma w ofercie kilka pomysłów na prezent na tę okazję. Zobaczcie, co możemy Wam zaproponować (aby ułatwić Wam zakupy, obrazki są podlinkowane do sklepu).

Albumy na zdjęcia.

Która babcia nie chciałaby mieć najfajniejszych zdjęć swoich ukochanych wnuków, zebranych w albumie? Śliczne, dziecięce albumy, w kolorach niebieskim i różowym, a także albumy zdobione w środku, które możemy wykonać w dowolnej kolorystyce:

albumy

Notesy

Notes to praktyczny prezent, który zawsze się przyda. Do notowania adresów, ważnych dat albo po prostu listy zakupów. Mamy w sklepie kilka notesów w klimacie vintage.

notesy

Kartki

Na malowanie laurek można być za małym, albo za dużym, dlatego spieszymy Wam z pomocą :) U nas możecie kupić od ręki, lub zamówić specjalną kartkę dla Waszych bliskich.

kartki

Większość przedstawionych produktów jest dostępna w sklepie od ręki, wysyłka następuje do 2 dni po otrzymaniu wpłaty. Czasu jest jeszcze sporo, więc zachęcamy do zamawiania prezentów z Karteczkowa. Jeżeli nie możecie wręczyć prezentu osobiście, zamówcie specjalną przesyłkę, prosto do rąk Waszej babci lub dziadka. My ją ładnie zapakujemy, dołączymy bilecik oraz wyślemy na wskazany adres.

Serdecznie zapraszam do sklepu.

karteczkowo - kolor-210

Pozdrawiam,
Justyna

Zostaw odpowiedź

Używamy Gravatara w komentarzach - zdobądź swój własny!

XHTML: Możesz użyć następujące tagi: <a href=""> <b> <blockquote> <code> <em> <i> <strike> <strong>